Aktualności

Data Tytuł i treść
2017-08-16 Odpowiedzialnie wybierajmy organizatorów obozów dla naszych dzieci
Aktywne wakacje nad morzem, jeziorem,... w lesie. Wybieramy z najlepszym pożytkiem dla nas i Naszego dziecka ? Zwracamy przede wszystkim na kompetencje i doświadczenie kadry, warunki bazowe, program - zabezpieczenia, systemy ostrzegania i zachowanie z najwyższą starannością procedur i czujności w tym w sprawdzaniu warunków meteorologicznych i innych zagrożeń.
Setki szkoleń dla kierowników, wychowawców, instruktorów,... zorganizowanych imprez przez TKKF - dają wiedzę także do udzielania porad eksperckich, itd. Zapraszamy do aktywnego wypoczynek na wybrzeżu.
Staramy się na naszych stronach TKKF dużo pisać o obowiązkach jakie ciążą na organizatorach w artykułach i informacjach. Jak wybrać dla naszych dzieci kolonie/obozy? Na co zwracać przy wyborze koloni/obozu uwagę, a zwłaszcza; zainteresowania dziecka; możliwości odnowy młodego organizmu przed zajęciami szkolnymi, itd.

Zobacz też:
 • Wypoczynek dzieci i młodzieży w kontekście obozów szkoleniowo-sportowych
 • Zgłoszenie obozu lub kolonii do kuratorium
 • 2017-07-31 Nie żyje dr Piotr Dwojacki, współzałożyciel Gdańska Obywatelskiego,
  przyjaciel TKKF, błyskotliwa indywidualność i przebojowy skuteczny działacz społeczny i polityczny. W swoich pomysłach widział też utworzenie innowacyjnej RO"Rozstaje", by móc zrealizować wiele miejscowych pomysłów. Chciał z pasją i konsekwentnie wcielać je w życie, wykreować nowatorskie aktywności i pozytywne cele. Był konsekwentny, nietuzinkowy, ale także nieraz kontrowersyjny - w pozytywnym odniesieniu.
  Cześć Jego pamięci! Gdańsk i Trójmiasto straciło człowieka z charakterem, inteligencją i przedsięwzięciami, kogoś kto działał nie na pokaz, ale dla Dobra Publicznego z głębokiej, wewnętrznej potrzeby. Wielka szkoda, wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich.

  Zobacz też:
 • Zmarł Piotr Dwojacki, lokalny działacz społeczny

 • pokaż wszystkie