Aktualności

Data Tytuł i treść
2018-10-13 MOŻESZ MIEĆ PRZEŻYWANIE Z BLISKA EMOCJI ZW. Z WYDARZENIAMI SPORTOWYMI
Ale kluczowym obowiązkiem wolontariusza jest rzetelne i sumienne wykonywanie zadań wynikających z porozumienia, zawartego z organizatorem sportowym MŚ. Zakres i okres wykonywania zadań wynika z ustaleń ujętych w porozumieniu i uzależniony będzie od możliwości poświęcenia określonej ilości czasu przez wolontariusza. Wolontariusz powinien posiadać niezbędne kwalifikacje oraz spełniać wymagania odpowiednie do rodzaju i zakresu wykonywanych zadań.
Warto dodać, że w sprawach nieuregulowanych w Ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Zobacz też:
  • Zostań wolontariuszem na piłkarskich MŚ do lat 20
  • Uczniowie już nie unikają WF-u. Chcą być jak Lewandowscy?
  • 2018-09-30 Naszą misją jest także profilaktyka poprzez aktywność fizyczną
    Światowy Dzień Serca ma zachęcić wszystkich mieszkańców tj. sąsiadów z całego Pomorza do dbania o swoje zdrowie. Po olbrzymim zainteresowaniu zwłaszcza w Trójmieście widać, że Pomorzanie są świadomi zagrożeń XXI wieku i chorób cywilizacyjnych, które mają olbrzymi wpływ na układ krążenia. Cykliczne badania to najlepszy sposób na kontrolowanie wydolności serca i układu krwionośnego, a także podjęcie leczenia w początkowych stadiach chorób oraz regularna aktywność ruchowa. Jak co roku, program obejmował promocję zdrowego stylu życia i wskazywał na najważniejsze zagrożenia tj: miażdżycę, nadciśnienie tętnicze, nadwagę i otyłość, cukrzycę, stres i depresję oraz używki (papierosy, alkohol i narkotyki).

    Zobacz też:
  • Jesienny Maraton Zumby w Gdyni
  • Nigdy nie jest za późno na zdrowe plecy.

  • pokaż wszystkie