Aktualności

Data Tytuł i treść
2018-01-13 Przed zimowymi feriami musimy pamiętać
Ferie za pasem i wielu Polaków już szykuje się do wyjazdów zimowych. Przed wejściem na stok warto jednak pomyśleć o ubezpieczeniu. Odpowiednia polisa może uchronić przed ogromnymi wydatkami. Koszty leczenia i transportu poszkodowanych w wypadkach sięgają niekiedy kilkudziesięciu tysięcy euro

Zobacz też:
 • Ubezpieczenia dla narciarzy - poradnik Rzecznika Finansowego
 • 2018-01-01 Drodzy Animatorzy, Wolontariusze, Działacze i przyjaciele PZ TKKF
  Dziękujemy za kolejny wspólny miniony rok - społeczne zaangażowanie po stronie ważnych dla społeczności lokalnej, województwa, kraju celów i zadań. Aktywizacja i zdrowie to sprawa narodowa a wszystko co robiliśmy i robimy w naszym programie służyć powinno rozwojowi, zdrowiu, edukacji,.. .
  -Często w łączeniu funkcji zawodowych i społecznych, kosztem życia prywatnego, wg znanej w naszym środowisku zasady „robić lepiej, więcej, niż się musi”.
  -łączenie pasji, wiedzy z sumiennością i odpowiedzialnością. Przy realizacji każdego ważnego społecznie zadania nie tylko dawaliście z siebie „wszystko co wiecie i potraficie” ale także stale tę wiedzę i umiejętności rozwijaliście i wzbogacaliście. Każdy z nas starał się być ambitnym działaczem, animatorem, inicjatorem i innowatorem.

  Życzymy samych sukcesów w pracy Waszych klubów, ognisk, organizacji TKKF, satysfakcji i poczucia spełnienia, życzliwej, owocnej współpracy z partnerami, beneficjentami, klientami, administracją,...
  Lepszego i b. spokojnego roku 2018 dla TKKF!

  Zobacz też:
 • Gdyńskie poruszenie dla każdego
 • 2017-12-18 Zachodniopomorski Związek i Makroregionalny TKKF podsumował STMiG
  Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej podsumował dotychczasowe działania i tegoroczne sukcesy. A dokonań nie brakowało, bowiem od ponad dekady Pomorze Zachodnie triumfuje w ogólnopolskiej klasyfikacji Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Jubileusz. Z tej okazji Związek organizował uroczyste spotkanie. Odbyło się ono w piątek, 8 grudnia 2017 roku w Międzyzdrojach.

  Zobacz też:
 • Relacja Podsumowanie Makroregionalnego Turnieju Miast i Gmin 2017

 • pokaż wszystkie