Aktualności

Data Tytuł i treść
2017-11-06 Szczęście płynące z bycia w ruchu i pozostawać stale zajętym
Przechodząc na emeryturę, należy pozostać stale aktywnym i ćwiczącym ciało i umysł, pracując w dziedzinie, którą lubimy.

Zobacz też:
 • Cykl zajęć: 'IKIGAI' po polsku, czyli seniorzy dzielnic Zaspa i Przymorze w akcji
 • 2017-10-27 IKIGAI^PO POLSKU CZYLI SENIORZY DZIELNC ZASPA I PRZYMORZE W AKCJI
  Zapraszamy NA STAŁE ZAJĘCIA do TKKF"Rozstaje" - 60+ aktywizuj się i żyj z pasja.
  - IKIGAI, to japoński sekret długiego i szczęśliwego życia. Jest to szczęście z bycia w ruchu, a odpowiedni ruch usprawnia ciało, umysł i powoduje, że jesteśmy zaabsorbowani ważnymi, ciekawymi, inspirującymi i radosnymi sprawami.
  W programie są m.in. gimnastyka, wycieczki, zajęcia artystyczne i ekologiczne. W ramach programu także będą systematycznie prowadzone warsztaty i pogadanki o zdrowym stylu życia, dietetyce, samomasażu, profilaktyka i przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym i inne.
  Każdy uczestnik w tym wieku ma swoje większe czy mniejsze sukcesy, niemniej wymagamy; zaświadczenie lek. o braku przeciwdziałań do tego rodzaju zajęć, strój sportowy, pogodną i dobrą atmosferę na sali i w terenie, przekonanie, że odniesiemy sukces.
  Spotykamy się w PONIEDZIAŁEK 6 LISTOPADA o godż. 11:00 w naszym Ośrodku. - program dofinansowany jest przez: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych"ę", Polsko -Amerykańską Fundacje Wolności i innych.

  Zobacz też:
 • Gdańskie Dni Seniora 2017
 • „Pełne wigoru 90-letnie dziewczyny z gimnazjum”. W czym tkwi sekret długowieczności?

 • pokaż wszystkie